Zakład Biotechnologii Morskiej
 

ZAKŁAD BIOTECHNOLOGII MORSKIEJ

Kierownik: prof. dr hab. Hanna Mazur-Marzec

tel: 58 523 66 21 w. 6621
hanna.mazur-marzec@ug.edu.pl

 

Pracownicy:

  • prof. dr hab. Hanna Mazur-Marzec     tel. (58) 523-66-21; hanna.mazur-marzec@ug.edu.pl; biohm@ug.edu.pl
  • dr Justyna Kobos                               tel. (58) 523-67-12; justyna.kobos@ug.edu.pl
  • dr Agata Błaszczyk                            tel. (58) 523-67-12; agata.blaszczyk@ug.edu.pl
  • dr Anna Toruńska - Sitarz                  tel. (58) 523-67-12; anna.torunska@ug.edu.pl
  • mgr Anna Krakowiak                         tel. (58) 523-67-12; anna.krakowiak@ug.edu.pl

Doktoranci:

  • mgr Karolina Szubert                        tel. (58) 523-66-41; karolina.szubert@phdstud.ug.edu.pl
  • mgr Anna Fidor                                 tel. (58) 523-67-12; anna.fidor@phdstud.ug.edu.pl
  • mgr Robert Konkel                            tel. (58) 523-67-12; robert.konkel@phdstud.ug.edu.pl

 

Konsultacje - semestr zimowy 2021/2022

Imię i nazwisko Dzień Godziny Pokój
prof. dr hab. Hanna Mazur-Marzec

wtorek

czwartek

10.00 -11.00

10.00 -11.00

stacjonarnie pok. 109/110S

on-line

dr Anna Toruńska-Sitarz

wtorek

środa

11.00-12.00

10.00 - 11.00

stacjonarnie pok. 101S

on-line

dr Agata Błaszczyk

wtorek

czwartek

14.00 - 15.00

12.00 - 13.00

on-line

stacjonarnie pok. 101S

mgr Karolina Szubert

wtorek

środa

11.00 - 12.00

11.00 - 12.00

stacjonarnie pok. 302

on-line