07.05.2016
Instytut Oceanografii na Jubileuszowym 20. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

7 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się największy w Europie Piknik Naukowy pod patronatem Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Uniwersytet Gdański w ramach międzyuczelnianego konsorcjum SatBałtyk był reprezentowany przez delegację Instytutu Oceanografii pod kierunkiem Zastępcy Dyrektora IO ds. Dydaktycznych dr. Marcina Paszkuty. Gościem specjalnym 20 Pikniku był Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, który otworzył cieszącą się sporym uznaniem imprezę. W trakcie Pikniku Instytut Oceanografii promował prowadzone kierunki studiów, osiągnięcia dydaktyczne oraz naukowe. Jak co roku nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem sympatyków i młodych amatorów wiedzy o środowisku Morza Bałtyckiego.

Edytowano: 13.05.2016 o 10:17