Wydarzenia
28.06-02.07.2021
Szkoła letnia SEAPLANSPACE

W imieniu Uniwersytetu Gdańskiego, Lidera międzynarodowego projektu SEAPLANSPACE – Marine spatial planning instruments for sustainable marine governance - miło nam zaprosić Państwa do udziału w Szkole letniej SEAPLANSPACE Summerschool (28.06-02.07.2021, on-line) i webinarach dotyczących morskiego planowania przestrzennego (jesień 2021, on-line). Rekrutacja trwa do 23.06.2021 r. 
Międzynarodowy projekt SEAPLANSPACE wpisuje się w proces wdrażania instrumentów morskiego planowania przestrzennego na rzecz zrównoważonego zarządzania morzem przez wzmacnianie kompetencji grup docelowych w zakresie morskiego planowania przestrzennego (MSP) i jest on kierowany do osób zatrudnionych w administracji publicznej, a w szczególności w administracji morskiej, do przedsiębiorców, oraz studentów i absolwentów, zainteresowanych problematyką morskiego MSP.  
Celem proponowanej szkoły letniej oraz webinarów jest zapewnienie  wsparcia edukacyjnego dla tych, którzy poszukują źródeł wiedzy na temat morskiego planowania przestrzennego.

Wszystkie informacje dotyczące udziału w tych wydarzeniach znajdą Państwo klikając na link:  

https://seaplanspace.ug.edu.pl/summer-school/

 

Film o Projekcie SEAPLASPACE  https://www.youtube.com/watch?v=b6fhKqvhUxY 

Film o SEAPLASPACE Summer School  https://www.youtube.com/watch?v=HGFiVDdOunc

Film o SEAPLASPACE Webinar  https://www.youtube.com/watch?v=M1fXf01Af5I 

Zespół Projektu SEAPLANSPACE

 

 


ostatnia edycja: 25.06.2021 13:01

Wstecz