19.05.2022
Dr Aleksandra Dudkowska przedstawicielem Uniwersytetu Gdańskiego w Radzie Koordynacyjnej ds. Morskiej Energetyki Wiatrowej

Uprzejmie informujemy, że Pani dr Aleksandra Dudkowska z Zakładu Oceanografii Fizycznej będzie reprezentować  Uniwersytet Gdański  podczas prac grupy roboczej: „rozwój kadr i system kształcenia”, działającej w ramach Rady Koordynacyjnej ds. Morskiej Energetyki Wiatrowej.

Rada Koordynacyjna jest organem nadzorującym realizację „Porozumienia sektorowego na rzecz rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce”. Zostało ono podpisane 15 września 2021 r. z inicjatywy Ireneusza Zyski, wiceministra klimatu i środowiska, Pełnomocnika Rządu ds. OZE, między administracją rządową, przedstawicielami instytucji finansowych, przedsiębiorców, inwestorów, łańcucha dostaw oraz sektora nauki.

Serdecznie gratulujemy!

ostatnia edycja: 19.05.2022 12:43