24.06.2015
Studencki Nobel 2015 - tytuł i wyróżnienia dla studenta Oceanografii Macieja Mańko

Pan Maciej Mańko – student I roku stacjonarnych studiów kierunku Oceanografia zajął I miejsce w Konkursie na Najlepszego Studenta RP w konkursie Studencki Nobel 2015, otrzymał także Nagrodę specjalną Radia Czwórka oraz zajął III miejsce w kraju w konkursie branży rolniczo-przyrodniczej.

Serdecznie gratulujemy!

Gala Finałowa konkursu Studencki Nobel 2015 odbyła się 19 czerwca 2015 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.
Celem organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów konkursu jest wyłonienie Najlepszego Studenta RP. Laureat konkursu musi mieć nie tylko dobre wyniki w nauce, ale także wyróżniać się na innych płaszczyznach.

Strona internetowa konkursu Studencki Nobel

Edytowano: 16.10.2015 o 07:38